Месец: мај 2026.

Захвалница

Ученици ОШ “ Младост “ су добили захвалницу за ХУМАНИТАРНУ акцију прикупљања слаткиша и школског прибора за децу из ОШ „Вук Караџић“ и ШОСО“ Мирослав Антић“из Сомбора.

Захвалница

ОШ „Младост“ је добила ЗАХВАЛНИЦУ од Математичког друштва  „Архимедес“ из Београда, за учешће на такмичењу „Мислиша“.

Екскурзија ученика трећег и четвртог разреда

Ученици трећег и четвртог разреда су били на екскурзији –Орашац (обилазак Спомен Цркве,  Марићевића јаруге и Музеја Првог српског устанка). 

Затим Рисовачке пећине, код Аранђеловца. Потом Тополу (Спомен музеј куће Карађорђа). Обишли су и Опленац(Црква- маузолеј и  Музеј кућу Карађорђевића.

Scroll to Top