Захвалница
Ученици ОШ “ Младост “ су добили захвалницу за ХУМАНИТАРНУ акцију прикупљања слаткиша и школског прибора за децу из ОШ „Вук Караџић“ и ШОСО“ Мирослав Антић“из Сомбора.
Ученици ОШ “ Младост “ су добили захвалницу за ХУМАНИТАРНУ акцију прикупљања слаткиша и школског прибора за децу из ОШ „Вук Караџић“ и ШОСО“ Мирослав Антић“из Сомбора.
ОШ „Младост“ је добила ЗАХВАЛНИЦУ од Математичког друштва „Архимедес“ из Београда, за учешће на такмичењу „Мислиша“.
Ученици трећег и четвртог разреда су били на екскурзији –Орашац (обилазак Спомен Цркве, Марићевића јаруге и Музеја Првог српског устанка).
Затим Рисовачке пећине, код Аранђеловца. Потом Тополу (Спомен музеј куће Карађорђа). Обишли су и Опленац(Црква- маузолеј и Музеј кућу Карађорђевића.